Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

24-vjeçarja nga Gostivari denoncon në polici ish bashkëshortin për dhunë dhe kërcënim me jetë

Dje (12-janar) në ora 07 e 45 minuta, 24-vjeçarja nga Gostivari në Sektorin për punë të brendshme Tetovë ka denoncuar se ish bashkëshorti i saj 26-vjeçar, me të cilin nuk kanë qenë të kurorëzuar, në disa raste e ka sulmuar dhe malltretuar fizikisht dhe e ka kërcënuar me jetë.

I denoncuari rreth orës 09 e 20 minuta, vetë është paraqitur në Stacionin policor të Gostivarit dhe punohet në zbardhjen e plotë të rastit.

TË FUNDIT