Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

Ka humbur kuletën, gostivarasi apelon për ndihmë

Nje banor i Gostivarit dje rreth ore 2:30 ne bulevardin Vllezerit Gjinoski, respektivisht perballe pizzerise Liquid ne afersi te dyqanit Karpuz, ka humbur nje portofol ne te cilin ka patur dokumentet personale te Gjermanise dhe Maqedonise dhe disa para.

Luten gjithe njerezit vullnetmire nese rastesisht e kane gjetur ate te lajmerohen ne numrin e telefonit 071828416.Per personin qe e ka gjetur dhe do ta kthej ate pason shperblim.

TË FUNDIT