Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë stabil, por me temperatura te ulëta

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 19 Dhjetor, 2019 11:13

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë stabil, por me temperatura te ulëta

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe me periudha me diell. Në disa lugina do të vazhdojë të ketë mjegull.

Temperaturat e mëngjesit do të levizin prej -3 deri 2 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 5 deri 9 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë stabil, por me temperatura te ulëta.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 19 Dhjetor, 2019 11:13