Policia arreston dy shkupjanë në autostradën Tetovë-Gostivar

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 17 Dhjetor, 2019 11:20

Policia arreston dy shkupjanë në autostradën Tetovë-Gostivar

Mbrëmë rreth orës 22:40 minuta në afërsi të pikës pagesore në autostradën Tetovë-Gostivar, policia ka arrestura K.B. 23 vjeç dhe A.A. 24 vjeç, që të dy nga Shkupi.

Siç njoftojnë nga MBP, shkak i arrestimit ka qenë gjetja e një materiali – pluhur të dyshimtë gjatë kontrollit në veturën e tyre. Materiali i gjetur është konfiskuar nga ana e policisë.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tyre do të ketë parashtresë adekuate.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 17 Dhjetor, 2019 11:20