Gostivar, arrestohet shkupianen e cila kishte grabitur një çante për femra

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 16 Dhjetor, 2019 11:59

Gostivar, arrestohet shkupianen e cila kishte grabitur një çante për femra

Mbrëmë rreth orës 01 e 20 minuta, në Gostivar, pjestarë të policisë nga SPB Tetovë- Stacioni policorë Gostivar, e kanë privuar nga liria 34-vjeçaren S.I. nga Shkupi, e cila paraprakisht ka kryer vjedhje të një çante për femra, në një objekt hotelerik në rrugën e ,,Ilindenit” në Gostivar.

E njëjta është mbajtur në Stacionin policorë Gostivar, për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të
rastit, kurse çanta më vonë është kthyer tek pronarja E.T.(33) nga Gostivari. Gostivari Sot

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 16 Dhjetor, 2019 11:59