Moti sot në vendin tonë do të jetë me vranësira dhe reshje të dobëta të shiut

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 13 Dhjetor, 2019 09:24

Moti sot në vendin tonë do të jetë me vranësira dhe reshje të dobëta të shiut

Moti sot në vendin tonë do të jetë me vranësira dhe reshje të dobëta të shiut, ndërsa në male reshje të borës. Më shumë reshje do të ketë në orët e mbrëmjes.
 
Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej minus një deri në katër, ndërsa ajo e ditës prej katër deri në 14 gradë.
Gostivari Sot
By Gostivari Sot 13 Dhjetor, 2019 09:24