Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

KF Gostivari: Të ardhurat nga biletat i dedikohen tragjedisë në Shqipëri

KF GOSTIVARI ka vendosur që të gjitha të ardhurat nga biletat në ndeshjen e kësaj jave kundër KF Pelisteri, të dedikohen tragjedisë së ndodhur në Shqipëri.

APELOJMË tek të gjithë tifozët dhe bashkëqytetarët që të ndajnë kohë dhe të jenë prezent në stadiumin e qytetit, që të gjithë të ndihmojmë me një biletë të blerë që do të kushtojë vetëm 100 denare.

KF GOSTIVARI – KF PELISTER
E Shtunë (30.11.2019) ora 13:00

TË FUNDIT