Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

Incident në Sallën Sportive në Gostivar, lëndohet një person

Dje  në ora 21.00 35-vjeçari A.I. nga Gostivari, në SPB Tetovë ka denoncuar se rreth orës 17 e 30 minuta, gjatë garës së basketbollit, e cila është luajtur në sallën sportive ,,Rinia,, në Gostivar, tifozi i ekipit ,,Kozhuf,, 19-vjeçari D.S. nga  Gjevgjelia,  ka hedhur një shkop prej druri  dhe e ka lënduar në pjesën e kokës, njofton Gostivari Sot

Personi D.S. menjëher është gjetur dhe siguruar nga ana e pjestarëve të policisë dhe rasti është duke u zbardhur. Gostivari Sot

TË FUNDIT