Hën. Jan 20th, 2020

Ja cili lider ishte sot në Gostivar për të ndjekur ndeshjen e futbollit | FOTO

Sot në stadiumin e madh në Gostivar, u zhvillua ndeshjen derbi mes KF Vardari-Forinë dhe KF Llabunishta, njofton Gostivari Sot.

Për të parë ndeshjen, i pranishëm në tribunë ka qenë edhe lideri i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami i shoqëruar nga aktivistë partiak.

“Sëbashku me kryetarin Bilall Kasami , ndoqëm derbin e ligës së dytë Perëndim, KF Vardari-Forinë vs Llabunishta.
Faleminderit për ftesën kryesisë së KF Vardari-Forinë dhe suksese të mëtutjeshme!”, shkruan aktivisti i Besës, Xhevair Miftari.

Kujtojmë qëndeshja mbaroi 2 me 1 në favor të KF Llabunishta. Për klubin gostivaras shënoi Emir Aliu. Gostivari Sot

https://www.evnonline.mk/" target="_blank">