E rëndë, 84-vjeçari nga Çegrani bie nga shkallët, jetonte vetëm në shtëpi

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 31 Tetor, 2019 12:12

E rëndë, 84-vjeçari nga Çegrani bie nga shkallët, jetonte vetëm në shtëpi

Dje  rreth orës 11.00, në SPB-Tetovë është denoncuar se 84-vjeçari Q.A. nga fshati Çegran i Gostivarit, duke zbritur shkallëve në drejtim të bodrumit në shtëpinë e tij, në të cilën ka qenë i vetëm, është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime të rënda trupore, njofton Gostivari Sot 

I lënduari Q.A. është dërguar në Spitalin “Ferid Murad”, në Gostivar për të iu odfruar ndihma
mjekësore.

Inspektim ka kryer ekipi nga SPB Tetovë. Gostivari Sot 

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 31 Tetor, 2019 12:12