Dy banorë të Gostivarit kapen me drogë në Tetovë

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 25 Tetor, 2019 13:56

Dy banorë të Gostivarit kapen me drogë në Tetovë

Mbrëmë rreth orës 01.00 në fshatin Siniçan të Tetovës, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë, kanë arestuar personat J.A. (24), J.A. (18) dhe L.E. (32) nga fshati Banjicë e Epërme e Gostivarit, transmeton Gostivari Sot 

Gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre dhe veturës ,,Golf,, me targa të Gostivarit, në të cilën kanë qenë
tre personat, është gjetur marijuanë.

Pas dokumentimit të plotë të rastit do të pasoj edhe parashtresë adekuate. Gostivari Sot 

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 25 Tetor, 2019 13:56