Drogë gjithandej, Policia e Tetovës arreston 2 persona

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 22 Tetor, 2019 13:08

Drogë gjithandej, Policia e Tetovës arreston 2 persona

Mbrëmë rreth orës 22 e 50 minuta, në fshatin Bogovinë, pjestarët e policisë nga Sektori
për punë të brendshme-Tetovë, kanë privuar nga liria personat Xh.H. (26) dhe S.S. (22) të dy nga Tetova. Gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre dhe veturës ,,BMW,, me targa të Tetovës, në të cilën kanë qëndruar, është gjetur kokainë dhe marijuanë, transemton Gostivari Sot 

Dy personat në fjalë janë mbajtur në Stacionin policorë Tetovë dhe pas dokumentimit të plotë të
rastit, do të përgaditen edhe parashtresa adekuate. GS 

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 22 Tetor, 2019 13:08