Droga, arrestime edhe në Gostivar

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 22 Tetor, 2019 13:12

Droga, arrestime edhe në Gostivar

Dje  rreth orës 20 e 35 minuta, në rrugën ,,Zhivko Brajkovski,, në Gostivar, pjestarët e policisë nga SPB-Tetovë, kanë privuar nga liria 21-vjeçarin A.M. nga Gostivari dhe 18-vjeçati Sh.J. nga fshati Raven i Gostivarit, tëk të cilët gjatë kontrollit është gjetur marijuanë, njofton Gostivari Sot 

Pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tyre do të pasojnë edhe parashtresa adekuate. GS 

LEXO:

Drogë gjithandej, Policia e Tetovës arreston 2 persona

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 22 Tetor, 2019 13:12