Arrestohen dy shtetas të Bullgarisë

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 19 Tetor, 2019 11:18

Arrestohen dy shtetas të Bullgarisë

Dy shtetas të Bullgarisë janë arrestuar në bulevardin “Aradhet Partizane ” në Shkup për shkak të dyshimeve për vjedhje.

“Më 18.10.2019 në orën 19:30 në SPB-Shkup në Bulevardin “Aradhet Partizane ” M.D. (48) dhe V.Z. (31) janë privuar nga liria për shkak të dyshimit për kryerjen e veprës penale. “vjedhje”. Pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tyre do të paraqitet një parashtresë konkrete”- thonë nga MPB.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 19 Tetor, 2019 11:18