Drejtuesi i “BMW”, ka humbur kontrollin dhe ka devijuar nga rruga

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 7 Tetor, 2019 13:17

Drejtuesi i “BMW”, ka humbur kontrollin dhe ka devijuar nga rruga

Dje rreth orës 08 e 45 minuta, në autostradën Shkup – Tetovë, në afërsi të mbikalimit për
në fshatin Dëbërc, duke drejtuar veturën ..BMW,, me targa të Tetovës, 25-vjeçari M.K. nga fshati Sedllarcë e Poshtme, ka humbur kontrollin dhe ka devijuar nga rruga, me ç’;rast ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe ka dëmtuar gardhin mbrojtës gjegjësisht rrjetën metalike, njofton Flaka 

I lënduari M.K. është dërguar në Spitalin klinik të Tetovës, për ti ofruar ndihmë mjeksore,
Ekipi nga SPB Tetovë ka kryer inspektimin në vendin e ngjarjes.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 7 Tetor, 2019 13:17