Moti sot në vend do të jetë i paqëndrueshëm

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 6 Tetor, 2019 12:19

Moti sot në vend do të jetë i paqëndrueshëm i shoqëruar me reshje shiu dhe i ftohtë, ndërsa reshjet e shiut do të bëhen më të fuqishme brenda natës.

Temperaturat minimale do të jenë nga 8 deri 11 gradë Celsius ndërsa temperaturat maksimale nga 15 deri 20 gradë Celsius.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 6 Tetor, 2019 12:19