Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

Përfundojnë pjesët e para, Arsenali fantastik, Lazio në ‘paqe’

Kanë përfunduar pjesët e para të takimeve të Europa League që po luhen në orën 21:00.

Arsenali e ka nisur mjaft mirë teksa ka shënuar tri herë brenda nëntë minutash kundër Standart Liege me anë të Gabriell Martinelli në minutën 13 dhe 16 dhe Wilock në të 22-tën.

këto janë rezultatet e takimeve të tjera.

TË FUNDIT