Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

Arsenal sonte i pandalshëm, 3 gola në 9 minuta

Arsenali e ka nisur furishëm takimin e dytë të fazës së grupeve në Europa League kundër Standart Liege duke shënuar 3 gola në nëntë minuta.

illimisht ishte 18-vjeçari Gabriel Martinelli i cili shënoi dy gola në tre minuta, respektivisht në minutat 13 dhe 16.

Dhe në minutën e 22, Wilock ka shënuar golin e tretë.

Ndeshjet e Europa League mund ti ndiqni ekskluzivisht në platformën Digitalb.

Top Channel

TË FUNDIT