Tetovë, në Pallçisht të epërm Policia zbulon drogë në një makinë

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 1 Tetor, 2019 12:53

Tetovë, në Pallçisht të epërm Policia zbulon drogë në një makinë

Mbrëmë (1-tetor) rreth orës 01.00, në fshatin Pallçisht i Epërm, pjestarë të policisë nga Sektori për punë të brendshme-Tetovë, i kanë privuar nga liria personat F.S. (26) nga Reçica e Madhe, V.R. (18) dhe një 17-vjeçarë të dy nga Reçica e vogël, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre, tek ata është gjetur mariuhanë, njofton Flaka 

“Tre personat e lartpërmendur policia i ka zënë në veturën ,,Golf,, me targa të Tetovës, të cilën e ka
drejtuar F.S”, njoftuan nga Policia e Tetovës.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të pasojë edhe parashtresa adekuate. Flaka 

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 1 Tetor, 2019 12:53