Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

Kokaina, Policia arreston 4 tetovarë

Mbrëmë (29-shtator) rreth orës 21 e 50 minuta, pjestarët e policisë nga Sektori për punë të brendshme Tetovë në fshati Podbregjë të Tetovës, kanë privuar nga liria personat S.A. (21) nga fshati Merovë, B.A. (24) nga fshati Siniçan si dhe E.A. (23) dhe E.A. (28) të dy nga Tetova, tek të cilët gjatë kontrollit të kryer është gjetur kokainë, njofton Flaka 

Personat në fjalë, kanë qenë në veturën ,,Golf,, me targa të Tetovës, të cilën e ka drejtuar 21-vjeçari S.A.

Pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit do të inicihet edhe parashtresë adekuate.

TË FUNDIT