Arrestohet tetovari, Policia i gjeti drogë në veturë

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 27 Shtator, 2019 13:17

Arrestohet tetovari, Policia i gjeti drogë në veturë

Në fshatin Pallçisht i Epërm i Tetovës, mbrëmë rreth orës 23 e 30 minuta, është privuar nga liria dhe është mbajtur në Stacionin policorë Tetovë, 23-vjeçari Sh.K. nga Reçica e Madhe, transmeton Flaka

Gjatë kontrollit të kryer ndaj tij dhe veturës së tij ,, Opel Vektra,, me targa të Tetovës, të cilën ai e ka drejtuar, pjestarët e policisë kanë gjetur marijuanë.

Pas dokumetimit të rastit kundër tij do të pasojë edhe parashtresë adekuate. Flaka

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 27 Shtator, 2019 13:17