Arrestohet një banor i Simnicës së Gostivarit

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 27 Shtator, 2019 13:14

Arrestohet një banor i Simnicës së Gostivarit

Mbrëmë (27-shtator) dyzetë minuata pas mesnate, në atarin e fshatit Simnicë të Gostivarit, është privuar nga liria 22-vjeçari S.I. nga Gostivari, i cili së bashku me disa persona tjerë, në mënyrë të paligjshme kanë prerë drunjë, transmeton Gostivari Sot

Me çrast  nga personi S.I. është konfiskuar furgoni ,,Ford maverik,, pa targa të regjistrimit, dhe i është dorëzuar Policisë malore.

Meren masat dhe aktivitetet për zbardhjen e plotë të rastit. Gostivari Sot

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 27 Shtator, 2019 13:14