Aksident në Tetovë, lëndohet një vajzë

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 27 Shtator, 2019 13:22

Aksident në Tetovë, lëndohet një vajzë

Në rrugën lokale në fshatin Dobrosht, dje (26-shtator) rreth orës 15 e 20 minuta, ka ndodhur aksident trafiku, në të cilën kanë marur pjesë; vetura ,,Hyundai akcent,, me targa të Tetovës, të cilën pa patentë shoferi e ka drejtuar 25-vjeçari C.A.  dhe një këmbsore  5-vjeçare të dy nga fshati Dobrosht, njofton Flaka

Vajza e lënduar është dërguar në Spitalin klinik të Tetovës, për ti ofruar ndihmë mjeksore.

Inspektim në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi nga SPB Tetovë. Flaka

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 27 Shtator, 2019 13:22