Gazi Babë, arrestohen tre të rinj të moshës 21 vjeçare

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 25 Shtator, 2019 12:16

Gazi Babë, arrestohen tre të rinj të moshës 21 vjeçare

Mbrëmë (24.09.2019) në ora 23.00, policë të SPB Shkup kanë arrestuar në rajonin e Gazi Babës tre të rinj të moshës 21 vjeçare. Sipas policisë bëhet fjalë për М.S.(20), N.B.(21) dhe N.I.(20), të gjithë nga Shkupi, sepse gjatë kontrollit është gjetur marihuanë te ta, transmeton Gazeta Lajm.

Pas dokumentimit të rastit, kundër tyre do të ngritet parashtresë adekuate.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 25 Shtator, 2019 12:16