Tetovë, është gjetur marijuanë në një Mercedes

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 23 Shtator, 2019 12:29

Tetovë, është gjetur marijuanë në një Mercedes

Pjestarët e policisë nga Sektori për punë të brendshme-Tetovë, mbrëm (22-shtator) rreth orës 23 e 40 minuta, në fshatin Sedllracë e Epëme e Tetovës, kanë ndaluar veturën ,,Mercedes,, me targa të Tetovës, të cilën e ka drejtuar 21 vjeçari H.A. nga Tetova, transemton Gostivari Sot

Policia njoftoi që gjatë kontrollit të kryer ndaj tij dhe veturës së tij, është gjetur marijuanë.

“I njëjti është mbajtur në Stacionin policorë Tetovë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tij do
të inicohet edhe padi adekuate”, njoftuan nga SPB – Tetovë, transemton Gostivari Sot

 

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 23 Shtator, 2019 12:29