E pabesueshme, rrufeja godet makinën në lëvizje (VIDEO)

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 17 Shtator, 2019 17:28

E pabesueshme, rrufeja godet makinën në lëvizje (VIDEO)

Këto imazhe vijnë nga Novosibirsk, ku një rrufe goditi një makinë që ishte në lëvizje gjatë një stuhie.

Për fat nuk pati asnjë të plagosur, por ngjarja e jashtëzakonshme ngjalli panik te drejtuesit e makinave të tjera dhe që ishin dëshmitarë të skenës.

Gjithçka ndodhi të dielën e 15 shtatorit, drejtuesi i mjetit të goditur deklaroi se ndjeu një dridhje në timonin e makinës. pas një kontrolli të mëtejshëm rezultoi se makina kishte të dëmtuar vetëm xhamin e pasëm të saj, por asnjë dëm tjetër të dukshëm.

Top Channel

E pabesueshme, rrufeja godet makinën në lëvizje

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 17 Shtator, 2019 17:28