Ditën e mërkurë pasdite pritet ndryshim i motit

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 17 Shtator, 2019 08:23

Ditën e mërkurë pasdite pritet ndryshim i motit

Moti sot do të jetë kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 14, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 6 deri më 27 gradë celsius.

Ditën e mërkurë pasdite pritet ndryshim i motit ku do të ketë rënie të konsiderueshme të temperaturave në pjesë veriore të vendit.

Ditën e enjte moti do të jetë i freskët dhe me kushte për reshje lokale të shiut.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 17 Shtator, 2019 08:23