Moti sot, temperaturat do të lëvizin prej 20 deri 33 gradë celcius

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 13 Shtator, 2019 09:05

Moti sot në vend do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Pasdite në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 10 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 20 deri 33 gradë celcius.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 13 Shtator, 2019 09:05