Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

Tifozja seksi e Fiorentinës!

Alice Bertoletti, është një modele superseksi nga Firence që ka në zemër skuadrën e Fiorentinës dhe këtë e tregoi edhe në programin televiziv “Ciao Darwin” kur mori pjesë si rivale e Juventusit në puntatën e skuadrave të tjera kundër bardhezinjëve.

Megjithatë në Instagram Alice është në zemrat e tifozëve të të gjitha skuadrave të Serie A me tatuazhet, linjat e saja seksi dhe format trupore që të lënë pa fjalë.

TË FUNDIT