Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

Olya Abramovich, një “yll në ngritje” në fushën e modës

Olya Abramovich është një nga “yjet në ngritje” të modës, pasi në pak muaj ka arritur të mbledhë rreth vetes më tepër se 1.5 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Bukuroshja ruse ka shfrytëzuar mjaft mirë edhe mbiemrin që mban, i njëjti me manjatin e Chelseat, Roman Abramovich, ndonëse me këtë të fundit nuk e lidh asgjë përveç mbiemrit dhe shtetësisë.

TË FUNDIT