Në orët e pasdites do të ketë dukuri të izoluar të reshjeve të shkurtra të shiut me bubullima

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 9 Shtator, 2019 10:41

Në orët e pasdites do të ketë dukuri të izoluar të reshjeve të shkurtra të shiut me bubullima

Moti sot do të jetë me diell, me vranësira mesatare dhe me erë të dobët nga drejtimi jugor.

Në orët e pasdites do të ketë dukuri të izoluar të reshjeve të shkurtra të shiut me bubullima.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 10 deri 18 gradë, ndërsa e ditës prej 22 deri 31 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura e mëngjesit do të arrijë deri 16 gradë, ndërsa e ditës deri 29 gradë

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 9 Shtator, 2019 10:41