Monica Gunnella, tifozja “bombastike” e Lazios

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 7 Shtator, 2019 23:03

Monica Gunnella, tifozja “bombastike” e Lazios

Monica Gunnella është një modele romane, e bërë e famshme falë fotove të saj sensuale dhe jetës së saj në mesin e shoqërisë së lartë italiane.

Llogaria e saj në Instagram numëron më shumë se 90 mijë ndjekës, shumë prej tyre tifozë të Lazios, pasi bukuroshja nga kryeqyteti e ka treguar hapur pasionin për fanellën bardhekaltër. Selfie-t e Monicas ua kanë marrë mendjen fansave, që nuk reshtin së komplimentuari për format e saj bombastike.

Gostivari Sot
By Gostivari Sot 7 Shtator, 2019 23:03