Ilda Bejleri vjen me foto HOT nga deti

Është emri i saj i cili lakohet shumë në mediat rozë për mënyrën e paraqitjes së saj në rrjetet sociale, Instagram.

Fjala është për Ilda Bejlerin, e cila shpeshherë shfaqet provokuese në ekranet televizive, duke bërë kështu të fitoj një numër të madhë të fansave.Së fundi bukuroshja ka publikuar disa foto nga psuhimet që po kalon, ku duket tejet joshëse.

Ndryshe, modelja është shumë aktive si në ekrane ashtu edhe në rrjete sociale.

Gazeta Blic

KLIKO

 

 

KLIKO DHE SHIKO FAQEN DERI NE FUND TAG: Sponsored