Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

Eni Koçi ndryshon pamje, nuk do ta njihni | FOTO

Këngëtarja Eni Koçi është e njohur prej vitesh si biondja klasike dhe e pandryshuar.

Mirëpo së fundmi ajo ka befasuar ndjekësit e saj, teksa është shfaqur me një pamje tjetër.

Ajo i ka bërë flokët e kuq, duke ndryshuar totalisht pamjen e saj.

KLIKO ⇓

FOTOGRAFITË I GJENI NE FUND TE FAQES

TË FUNDIT