Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

Në pritje të kalimit te Milani, Theo Hernandez relaksohet me të dashurën seksi!

Në pritje për të hedhur të zezën mbi të bardhë për t’u lidhur zyrtarisht nën kontratë me Milanin, mbrojtësi i talentuar spanjoll Theo Hernandez po shijon ditët e tij të fundit të pushimeve dhe relaksit në krah të të dashurës së tij super seksi Adriana Pozueco.

E diplomuar për gazetari, 25-vjeçarja e lindur në Getafe është në një lidhje me 21-vjeçarin francez që sezonin e fundit luajti i huazuar te Real Sociedad prej tre vitesh.

TË FUNDIT