Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

Kolumbi-Kili/ Formacionet zyrtare

Në kupën e Amerikës sot do zhvillohet çerekfinalja e tretë ajo që është cilësuar si edhe sfida më e fortë në çerekfinale.

Kolumbia do përballet me Kilin, ku secili nga ekipet synon fitoren për të kualifikuar në fazën e çerekfinaleve. Kujtojmë që në ndeshjet më përpara Brazil dhe Argjentina janë kualifikuar dhe do përballen bashkë në gjysëm-finale.

Janë publikuar edhe formacionet e ndeshjes Kolumbi-Kili. Të dy ekipet janë pozicionuar në fushë me formacionet sulmuese.

TË FUNDIT