Gostivari Sot

mos humbisni asnjë lajm

Pas zyrtarizimit te Interi, Conte kërkon yllin e Serisë A

Pas zyrtarizimit si trajneri më i ri i Interit, Antonio Conte ka filluar që tani të mendojë për merkaton.

“La Gazzetta dello Sport”, bën me dije se Conte është i fiksuar pas yllitë të Fiorentinës, Federico Chesa. Por skuadra vjollcë nuk heq dorë nga kërkesa prej 70 milion eurosh.

Ndërkohë bëhet e ditur gjithashtu se për Chiesën interes të fortë ka dhe nga ana e Juventusit që e ndjek prej kohësh lojtarin.

TË FUNDIT